Srpen 2013

TIP NA KNIHU: Krásná katastrofa - Jamie McGuire

25. srpna 2013 v 11:29 Knihy
Originální název: Beautiful Disaster
Název CZ: Krásná katastrofa
Série: Beautiful (1.díl)
Žánr: New Adult
Autor: Jamie McGuire
Provedení: vázaná, 376 stran
Rok vydání: březen 2013
Nakladatelství: Fortuna Libri

ANOTACE: Strhující milostný příběh ...
Ona nepije ani nenadává a ve skříni má spoustu seriózních svetříků. Abby věří, že si dokázala vybudovat dostatečnou vzdálenost mezi sebou a svou temnou minulostí, ale když se svou nejlepší kamarádkou dorazí na univerzitu, její cestu k novému začátku zkříží rebel a polykač holek na jednu noc, Travis Madox. Urostlý, potetovaný hezoun je to poslední, co Abby potřebuje ...
On tráví noci vyděláváním peněz na zakázaných zápasech a holky střídá častěji než ponožky. Do Abbyina života se vetře trikem - nabídne jí sázku, že měsíc vydrží bez sexu - když ona s ním ten měsíc bude bydlet. Ať tak či onak, Travis netuší, do jak těžkého zápasu se pustil.

"Skvěle napsaný napínavý román z prostředí americké univerzity klade důraz na férové jednání, rodinná pouta a hlavně - je o velké lásce!"

"Byl neuvěřitelně sebevědomý. Nejen, že si byl nestydatě vědom své přitažlivosti, byl také zvyklý, že se na něj holky sami vrhaly, že považoval moje chladné chování za osvěžující místo urážlivého. Měla bych změnit strategii."

MŮJ NÁZOR: Nebudu tady spoilerovat celou knihu, jen takový můj malý poznatek. Na začátek bych chtěla podotknout, že anotace je trochu sporná. Abby totiž rozhodně nadává a k pití má vzhledem ke své minulosti vcelku kladný vztah, takže žádná šedá myš, jak se z popisu mohlo klidně zdát. Možná si řeknete, že se jedná o klasickou love story, kde se vyskytuje sexy kluk, který sbalí nejméně pravděpodobnou holku, ale i tak Vás příběh naprosto pohltí. Jedná se o velmi čtivou knihu, kde není nouze o legraci, roztomilé škádlení hlavních hrdinů, ale i dramatičnost a napětí! Zkrátka se s touhle knihou budete cítit jako na horské dráze! Prostě si ji musíte přečíst. Vymyká se všem představám o klasické love story. Budete ji milovat! :-)  • Přidávám i odkaz na stažení v pdf. verzi pro ty, kteří mají např. čtečku a tak. Já osobně pokud můžu číst knížku, tak jen v papírové verzi, vždy jdu rozhodně po papíru. Nic nenahradí tu vůni stránek staré či nové knížky ^^
KNIHU HODNOTÍM BODY: 9/10