Leden 2013

Koblížci a kozel Karel :-D

20. ledna 2013 v 12:19 Zábava
Musím se přiznat, že Koblížky moc nemusím a ani mě jejich hudba neoslovila, ale proč píšu... Minulý týden byli na Óčku a s sebou do studia přivedli i kozla Karla - zkrátka se na to video podívejte, vždy mi zvedne náladu, jsou to vážně blázni :-DD

TIP NA FILM: Maturiťák | Prom (2011)

5. ledna 2013 v 13:39 Filmy/Seriály
Maturiťák | Prom (2011)

Žánr: Komedie/Romantický
Hrají: Aimee Teegarden, Thomas McDonell, DeVaughn Nixon, Danielle Campbell, Yin Chang, Jared Kusnitz, Nolan Sotillo, Cameron Monaghan, Kylie Bunbury a další.

Obsah:
Ve filmu "Prom" má každý pár svůj příběh a neexistují dva stejné, každý je jiný. Několik prolínajících se příběhů se rozplétá na jedné střední škole, zatímco se blíží velký ples; "Prom" zobrazuje nejistou cestu ze střední školy k nezávislosti; jak se některé vztahy rozpadají a jiné vznikají. Pro Novu Prescott je to bitva vůle a citu, když zjistí, že jí to táhne k chlapci, který stojí v cestě její perfektní maturitě. Starší spolužáci Mei a Tyler ukrývají tajemství, zatímco ostatní čelí všem nejistotám a očekáváním, které obklopují jednu z nejdůležitějších událostí střední školy. Na střední škole je spoustu nocí, ale jenom jedna "Prom" (maturitní).

(zdroj: www.csfd.cz)